Chciałbyś_ałabyś aby Twój artykuł pojawił się w naszym portalu? Chętnie nawiążemy współpracę w zakresie publikacji treści. Oto nasza oferta:

Publikacja artykułu reklamowego

Artykuły powinny być poprawne i mieć wartość merytoryczną. Na naszej stronie stawiamy na jakość i zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji tekstów, które nie są związane tematycznie bądź mają niską jakość. Nie wymagamy dostarczenia grafik i zdjęć. W każdym artykule może być maksymalnie jeden link wychodzący (dofollow). Zastrzegamy sobie prawo do edycji, skracania i przerabiania tekstu wedle własnego uznania i potrzeb.

Artykuły (oraz linki) nie zostaną usunięte ze strony i pozostaną na niej tak długo, jak będzie funkcjonowała strona. Artykuły nie mogą zawierać treści osadzanych (embed). Nie dopuszczamy także treści które godzą w porządek prawny lub utarte dobre obyczaje.

Statystyki serwisu są dostępne do wglądu po uprzednim kontakcie mailowym.

Kosz publikacji 350zł netto.

Publikacja linku na stronie

Umieszczenie linka dofollow w treści istniejącego artykułu. Reklamodawca wskazuje interesujący go artykuł i stronę docelową, a my zajmujemy się publikacją. W jednym artykule może być kilka linków. Linki mogą zostać skasowane po 12 miesiącach.

Koszt: 150zł netto

Napisz do nas:

hello@podcasty.net